• Најдобра цена
  • Неодамнешно
PWRON Компатибилен USB Кабел Кабел Замена за zumo Rino 655t GPS Garmin nuvi 65LM

PWRON Компатибилен USB Кабел Кабел Замена за zumo Rino 655t GPS Garmin nuvi 65LM

 
DEN 63.84

Количина на стоки
Достапно

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн. Мини usb кабелот го поврзува вашиот USB-подготвен компјутер со дигитална камера како Canon Power Shot/Rebel или друг пренослив уред mini-b со мини b 5-pin конектор, како што е mp3 плеер,PDAs,стар Телефон. Ова Е Сосема Нова Замена, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Компатибилност : УСБ Кабел Кабел Замена за зумо 220 660 Рино 520 530 610 650 655т ГПС гармин нуви 65ЛМ. Должина на кабелот : 3,9 стапки/1,2 М. Што Добивате : 1 ЕЕЗ мини УСБ Кабел / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиентите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди