• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ткаенина од лажица-Лимони Лимон Жолто Розова Овошна Храна Летен Мод Цитрусна Кујна Отпечатена на Ленена Памучна Платнена Ткаенина покрај Дворот - Шиење Домашен Де?

Ткаенина од лажица-Лимони Лимон Жолто Розова Овошна Храна Летен Мод Цитрусна Кујна Отпечатена на Ленена Памучна Платнена Ткаенина

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Лимон Жолто Розова Мод Цитрусно Овошје Кујна Ткаенина Печатени Од Лажица Бти Лен Памук платно wide 54 инчи широк / / 5.5 мл по квадратен двор. 55% лен, 45% природен памук со разноврсна средна тежина и чувство на текстура. Совршен за завеси, чаршафи, крпи за чај, фустани, вреќи и перници. Дизајн Од : Литлфоксхил. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди