• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тркалезна Маса Тркач Мала Тркалезна Трпезариска Маса Поставете Душеци За Кујнска Маса Рустикална Пренослива Дрвена Вилушка За Повеќекратна Употреба Комплет Садо

Тркалезна Маса Тркач Мала Тркалезна Трпезариска Маса Поставете Душеци За Кујнска Маса Рустикална Пренослива Дрвена Вилушка За

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

1x вилушкаст материјал : препорачано Миење Дрвени Раце не натопувајте во вода подолго време прибор за јадење направен од завршен со растително масло за храна содржи вилушка и лажица во органска торбичка за складирање памук1x лажица состојба : И Висококвалитетен Прибор за Јадење направен од завршен со растително масло од храна.Боја : Како што Е Прикажано Содржи вилушка и лажица во торбичка за складирање органски памук.Опис на производот : одржлива и удобна алтернатива на прибор за јадење за еднократна употреба додека сте надвор и околу. Чувајте го овој практичен комплет во вашата торба, ранец, автомобил или торба за ручек.Должина : Како што Е Прикажано Мала Тркалезна Трпезариска Маса И Подлога За Поставување Душеци За тркалезни Маси Сет За Трпезариска Маса За Перење Тркалезни 4 Парчиња Стаклени Кружни Душеци За Маса Состојба На Чај : И Висок Квалитет. Опис На Производот : . Материјал : Дрвен. Содржи Вилушка И Лажица Во Торбичка За Складирање Органски Памук. Боја : Како Што Е Прикажано.


Карактеристики на понудата

Слични понуди