• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Конец Брои Египетски Памук 4-Парче Постелнина Постави Длабока Џеб Големина Кралот Боја Жолта Лента

Конец Брои Египетски Памук 4-Парче Постелнина Постави Длабока Џеб Големина Кралот Боја Жолта Лента

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Содржи 1-Парче Вграден Лист, 1-Парче Рамен лист и 2-парче перница покрива само. 800 Конец брои Памук Богата Мешавина за заштита и разубавување на вашиот надолу исполнет Лист во собата. Произведен за издржливост, лесна нега и удобност. Ние нудиме Врвен Квалитет Египетски памук постелнина со ексклузивни италијански Завршна обработка.Пакувањето на нашиот производ е 100% Египетски памучен материјал што го користиме ние. Како што цврсто веруваме Во Земјата без Загадување. Ги купувате најдобрите постелнини во светот направени со врвен квалитет од 100% Египетски Памук. 100% Египетски Памук. Што Вклучува Комплет Листови Со Кралска Големина : 1-рамен лист : 102 Х 108", 1-Вграден лист : 78Х80", 2-Навлака За Перница : 20 Х 40 " со куќиште за плик; Вграден лист со длабоки џебови од 21 инчи и има целосна еластика за да ги држи чаршафите напикани под душекот. ЕДНОСТАВНА И ЛЕСНА НЕГА - Машинско перење во ладна вода со слични бои. Падне сува ниска. Не избелувајте.


Карактеристики на понудата

Слични понуди