• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фустан На плажа Секојдневен Цветен Принт Долг Фустан Женска Мода И Удобни Фустани Сини

Фустан На плажа Секојдневен Цветен Принт Долг Фустан Женска Мода И Удобни Фустани Сини

 
DEN 128.00

Количина на стоки
Достапно

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Погодна пригода : Погодна За секојдневно носење, салон, одмор, плажа, свадбени гости, забава, состанок, забава итн.Лето Секојдневен За Жени Закопчајте Фустан Со Цветен Принт Со Кратки Ракави Со Пакет Забавен Миди Фустан Долг Фустан Сезона : Пролет,Лето, Aut. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : одговара точно на големината. Детални информации за големината ве молиме проверете го описот на производот, поради поставките за следење и следење на дефинициите за пиксели, може да биде малку различна боја. Можете да го носите со убав ѓердан и мали потпетици, елегантни и елегантни, погодни за пролет, лето и fall.Женски лабав фустан женски секојдневен фустан женски тексас фустан женска забава ноќ елегантен фустан свечен фустан со долги ракави и плус големина коктел фустан шампањ фустан формален моден фустан плус големина фустан вечерен фустан со средна должина женски плус големина фустан плус големина фустан плус големина вечерен фустан плус големина вечерен фустан плус големина вечерен фустан плус големина вечерен фустан плус големина вечерен фустан плус големина вечерен фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди