• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Синдис Дами Секси Високи Пресечени Макси Фустани Жени Ручаа Долг Фустан Чипка Партија Ракав Секојдневен Зелен XL

Синдис Дами Секси Високи Пресечени Макси Фустани Жени Ручаа Долг Фустан Чипка Партија Ракав Секојдневен Зелен XL

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно

Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Класичен Гардероба Главен Фустан. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Макси Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долг Фустан. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. Дизајн-V Вратот Макси Фустан, Долг Ракав Долг Фустан, Шарени Кошули Фустан Чипка Пресечени Фустани, Трендовски и Елегантен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди