• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените Точка Печатење Висок Половината Бикини Притисни Нагоре Два Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Две Ретро Халтер Ручаа Висок Половината Печатење Б?

Жените Точка Печатење Висок Половината Бикини Притисни Нагоре Два Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Две Ретро Халтер

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Одлично За Долга Жена. Големина : С Под Биста : 68-78см/26,77-30,71" Половината : 68-78см/26,77-30,71" : 78-88см/30,71-34,65" Должина : 49см/19,29" Должина На Дното : 27см/10,63"Големина : М Под Биста : 72-82см/28,35-32,28" половината : 72-82см/28,35-32,28" : 82-92см/32,28-36,22" должина : 50см/19,69" должина на дното : 28см/11,02"големина : л под Биста : 76-86см/29,92-33,86" половината : 76-86см/29,92-33,86" : 86-96см/33,86-37,80" Должина : 51см/20,08" должина на дното : 29см/11,42"големина : xl под биста : 80-90см/31,50-35,43" Половината : 80-90см/31,50-35,43" : 90-100см/35,43-39,37" должина : 52см/20,47" должина на дното : 30см/11,81"големина : ххл под биста : 84-94см/33,07-37,01" половината : 84-94см/33,07-37,01" : 94-104см/37,01-40,94" должина : 53см/20,87" Должина На дното : 31см/12. Што ќе добиете : 1 Постави Костими за Капење Табела : . 84% Полиестер, 16% Спандекс, Повлечете Го Затворањето, Машинско Перење Сончоглед Костим За Капење Долни Девојки Плус Големина Костими за Капење 18-20.


Карактеристики на понудата

Слични понуди