• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Долна Облека За Жени Долна Облека Чипка Перспектива Сензуалност Шупливи Гаќи

Долна Облека За Жени Долна Облека Чипка Перспектива Сензуалност Шупливи Гаќи

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

1 ПАРЧИЊА Женски Гаќи Материјал : најлонзизиран тип : Флексибилен.Нега на облека : Големина на миење раце (женска облека) : вистинска големинаиздржете го вашиот шарм!Удобно и меко, правејќи да изгледате повеќе секси и шармантно.Ќе има мала разлика во бојата поради моделот на светлината : Повод Во Боја : Шармсекси и симпатична, секси долна облека што ќе направи да се чувствувате добро.Двојката промовира емоционални мислења помеѓу долна облека.Големина шема : . Големина : Половината со една големина : 58см/22.83 "Должина : 19см/7.48" Женски Градници, Гаќи И Долна облека. секси долна облека за жени. Комплет долна облека. Прилика : Ноќна Облека, долна облека, костум за брачна ноќ, меден месец, годишнини и секоја посебна ноќ. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди