• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вистинскиот Ѕиден Постер Крал - Тигар, 14.725 22.375

Вистинскиот Ѕиден Постер Крал - Тигар, 14.725 22.375

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Овие Трендови Меѓународни Вистинскиот Ѕиден Постер Крал - Тигар е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови Вистинскиот Постер За Ѕид Крал-Тигар : Постерите со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди