• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фустани Дифздху За Жени Фустани Со Синџир Со Долги Ракави Фустан Со Кошула За Печатење Дами Секојдневен Мини Фустан

Фустани Дифздху За Жени Фустани Со Синџир Со Долги Ракави Фустан Со Кошула За Печатење Дами Секојдневен Мини Фустан

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

5" половината : 90см/35.8" ракав : 43,5 СМ/17,1" половината : 94см/37,0" должина : 91см/35,8" големина : ххл сад : 14 велика британија : 48 еу : 44 биста : 110см/43,3" РАКАВ : 45СМ/17,7" половината : 98см/38,5" Должина : 92см/36,2" женски долг ракав синџир печатење кошула фустан ДАМИ СЕКОЈДНЕВЕН МИНИ ФУСТАН ЗАБЕЛЕШКА : ве МОЛИМЕ споредете Ги Големините на деталите со Вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.9" Половината : 86см/33.5" 40,5 См/15,9" 86см/33,8" 89см/35" Л 10 14 40см/40,1" 42СМ/16,5" 90см/35,4" 90см/35,4" xl 12 16 42см/41,8" 43,5 см/17,1" 94см/37.6" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.1" ракав : 42см/16.6" м 8 12 38cm/38.8" Фустани За Жени.3" Половината : 82см/32.8" ракав : 43.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пол : Жени Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузална што добивате : 1xwomenени Фустан Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Половината Должина S 6 10 36 94cm/37" 39cm/15. Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан. Карактеристики : 1.Погоден за лето, пролет, 4 4.8" ДОЛЖИНА : 89СМ/35" големина : л сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 102см/40.2" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106cm/41.5" Ракав : 40.4" големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 106см/41. Мека, висококвалитетна, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни. Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеат лесно кога се мијат, одржувајќи ги овие за жени во одлична состојба.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.8" Xxl 14 48 44 110cm/43.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37" Ракав : 39см/15.2" Должина : 88см/34.Уникатниот дизајн ве прави повеќе мода 5.0" Должина : 91см/35.4" ДОЛЖИНА : 90СМ/35.1" половината : 94cm/37.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.


Карактеристики на понудата

Слични понуди