• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лето Заштеди Дозвола Договор

Лето Заштеди Дозвола Договор

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно

Женски Моден Тркалезен Врат Лабав Краток Ракав Цврст Фустан Со Средно Теле Долг Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Памук Лен5.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Памучен Ленен Стил : Обичен Јака : Тркалезен врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жените Облекуваат Широки Фустани Со Кратки Ракави; Долг Фустан; Мини Фустани; Фустани Без Ракави; Фустан Со Обвивка. Фустан со врат; Миди Фустан Без Ракави; Летни Фустани За Жени; Памучни Фустани; Фустани Со Плус Големина. Летен Договор За Штедење 2023! Пежада Фустани За Жени,Жени Плус Големина Фустани, Женски Мода Круг Вратот Лабава Краток Ракав Солидна Средината На Теле Фустан Долг Фустан МОРНАРИЦА ХХХХЛ. Повод : слободно време; патување; секојдневен живот; забава; канцеларија; училиште; семејство; одмор; забава. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди