• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лишехин Мало Девојче Клиренс Облека Доенче Мало Девојче Набразден Врв За Печатење Со Ремени Шорцеви И Комплет Лента За Глава

Лишехин Мало Девојче Клиренс Облека Доенче Мало Девојче Набразден Врв За Печатење Со Ремени Шорцеви И Комплет Лента За Глава

 
DEN 959.20

Количина на стоки
Достапно

1-18м Мало Дете Бебе Девојче Набразден Врв За Печатење Со Ремени Шорцеви и Комплет Ленти За Глава Карактеристики : Компонента : новородената бебешка облека е изработена од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека . Совршен за мало бебе.Уникатен дизајн : Симпатичен комплет од 3 парчиња за бебе .Нов модел, отпечатен на англиски јазик. Прилика : оваа стилска облека за бебиња со 3 пакувања е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Овој комплет е совршена комбинација на сладост и мода, со волшебен дизајн на цветен принт кој го оживува изгледот на девојките со енергија и агилност. Дизајнот на панталоните за одблесокот е грациозен, изработен од нежни, меки материјали кои сакаат да додаваат крилја на девојчињата, обезбедувајќи им поголема слобода и удобност додека се движат. Рафинираниот и минималистички дизајн на горниот дел од резервоарот ги прави девојките поелегантни и посигурни во текот на летото, совршено одговарајќи на цветниот принт и изнесувајќи ги шармантните детали. Соодветниот додаток за коса е прекрасен, со ситни и симпатични цветни украси кои додаваат извонредни детали и личност на девојките. Овој модерен и симпатичен цвет печатење одблесокот панталони, резервоарот врвот, и коса додаток во собата е наменета за млади, енергични девојки, презентирање на совршена фузија на природата и начин на живот. Без разлика дали се занимаваат со интензивна активност или лежерно шетаат, тие можат да се покажат со поголема самодоверба, мода и виталност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди