• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фустан за џемпер За Жени Секси Маица Со Долги Ракави Мини Висок Струк Ручано Тело Еднобоен Фустан Сива Л

Фустан за џемпер За Жени Секси Маица Со Долги Ракави Мини Висок Струк Ручано Тело Еднобоен Фустан Сива Л

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Материјал : 50% Акрилик+50% Полиестерски Модел : Обичен/распон> Стил : Основно Здолниште Должина : Кратко Здолниште Тип На Половината : Висок Струк Популарни Елементи : Големина На Шиење=(Инч) : СБиста-30,71"Должина-33,07"Ракав-23,23"Половината-24,41"Хип-32,28" мБиста-32.28"Должина-33.46"-Ракав-23.62"Половината-25.98"Хип-33.86" ЛБиста-33.86"Должина-33.86"Ракав-24.02"Половината-27.56"Хип-35.43" XlБиста-35.43"Должина-34.25"-Ракав-24.41"Половината-29.13"Хип-37.01" 2xl-Биста-37.01"Должина-34.65"ракав-24,8"Половината-30,71"- - Хип-38,58" Материјал : Овој Џемпер Фустан Е Изработен Од Мек Материјал И Добро Изработен. Уникатен дизајн, висококвалитетна изработка и ткаенина. Дизајн : женскиот џемпер фустан до колена има висока јака, долги ракави, тенок фит и мек кабелски дизајн на плетена ткаенина за удобна топлина и чувство за стил. Прилика : овој фустан со плетен џемпер со маица е совршен за секојдневниот живот, празниците, канцеларијата, работата, состаноците и секоја друга пригода во пролет, fall или зима. Кога го миете овој џемпер фустан со маичка за прв пат, ве молиме измијте го одделно од другите бои. Ако го перете овој еднобоен џемпер фустан со долги ракави во машината за перење, ве молиме користете торба за перење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вистинската големина за вас. Ако претпочитате полабаво вклопување, нарачајте една големина поголема. Ве молиме дозволете некои разлики во бојата поради фотографијата и различното осветлување на мониторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди