• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Врвови Тркалезно Деколте Цветна Блуза Секојдневни Женски Кошули Со Кратки Ракави Светло Сива XL

Женски Летни Врвови Тркалезно Деколте Цветна Блуза Секојдневни Женски Кошули Со Кратки Ракави Светло Сива XL

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 22,5 см/8,86" Должина : 66см/25,98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 105см/41,34" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 23см/9,06" Должина : 67см/26,38" Големина : Л УС : 8 Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 68см/26,77" Големина : XL сад : 10 биста : 115см/45,28" рамо : 42см/16,54" Ракав : 24см/9,45" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : ххл Сад : 12 биста : 120см/47.24" рамо : 43см/16.93" ракав : 24.5 см/9.65" должина : 70см/27.56" големина : Хххл сад : 14 биста : 125см/49.21" рамо : 44см/17.32" ракав : 25см/9.84" Должина : 71см/27.95" големина : ххххл сад : 16 биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 25.5 см/10.04" должина : 72см/28.35" големина : хххххл сад : 18 биста : 135см/53.15" рамо : 46см/18.11" Ракав : 26см/10.24" должина : 73см/28.74" дами летни врвови ; дами блузи и блузи. Женски врвови и Блузи Краток Ракав. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди