• Најдобра цена
  • Неодамнешно
соба декор о-тип тоалет седиште перница мека ткаенина покритие издржлив и лесен за чистење

соба декор о-тип тоалет седиште перница мека ткаенина покритие издржлив и лесен за чистење

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Перница За Тоалетно Седиште Од типот о, Мека Ткаенина, Капак За Тоалетно Седиште, Издржлив И Лесен За Чистење Карактеристики : Полиестер, Одржува топло и удобно, топли влошки за капакот на тоалетното седиште, го елиминира ладното тоалетно седиште, Погодно за цела сезона, особено во зима.Quanty & Големина 7 различни бои тоалетни влошки, о-тип тоалет седиште универзална лесен за чистење, лесен за инсталирање и отстранување.€Материјал q Капакот На Тоалетното Седиште е изработен од квалитетен полиестер, мек, висока еластичност, топол, удобен, издржлив и еднократно.● Лесен За Инсталирање Е Потребен само три чекори за да се заврши нсталацијата. Забелешка : сликата е само за повикување. Поради аголот на снимање и осветлувањето, мала разлика во бојата со вистинскиот производ е нормална. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Спецификација : Име На Ставка : материјал за покривање на тоалетното седиште Од типот О : Тежина На Полиестер : 26гр пакет, вклучувајќи : 1хо-тип на тоалетна покривка за седишта дома декор. зимски украси за дома. соба декор. божиќни украси. дозвола за домашен декор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди