• Најдобра цена
  • Неодамнешно
За Samsung Galaxy S Сјај Блинг Тенка TPU Искра Дијаманти Кристал Сјајна Целосна Покривка Модни Кристални Камења Задниот Капак, Xpm Телефон Случај [ Сина ]

За Samsung Galaxy S Сјај Блинг Тенка TPU Искра Дијаманти Кристал Сјајна Целосна Покривка Модни Кристални Камења Задниот Капак,

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Сина Телефонска Кутија За Галакси С22 Сјај Луксузен Сјај Сјај Постепено Заштитно Куќиште Покријте Со Дијамант Блинг Мек Тпу Браник Хибриден Бранител Солиден Тенок Блескав Случајкомпатибилност На Уредот• Компатибилен За Моделите Samsung Galaxy S22 [2022] [ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молиме имајте предвид дека постојат повеќе различни верзии на телефони. Оваа ставка ЌЕ одговара САМО на верзијата наведена погоре. Ве молиме Проверете го вашиот телефон пред да нарачате.] КАРАКТЕРИСТИКИ• дизајн на Моден напред Блинг, кристално целосно Покривање на случајот ТПУ.Овој случај целосно го покажува вашиот вкус и го прави Вашиот Телефон блескав• Стил На Блинг Блинг : сјајниот дизајн на Искри ќе го направи вашиот телефон да изгледа модерен и ќе ви овозможи Да одговарате на сите прилики• Лесна Употреба : Флексибилен мек материјал, тенок фит, лесен и издржлив, лесен за инсталирање и полетување.Поддржува безжично полнење без полетување на куќиштето на телефонот.Секој агол сјае убаво.• Заштита на целото тело : Подигнатите усни нудат дополнителна заштита за камерата и екранот. Заштита на целото тело од капки, прашина, отпорност на гребење и долготрајна заштита од секојдневно.• Тенок фитинг, лесен и овозможува удобен пристап до сите функции, камери, копчиња и порти.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ• Количина : 1/ Еден.* Состојба : Нова • • Материјал : КОМПЈУТЕР и Кристал.• Само Додаток, Телефонот Не Е Вклучен.Xpression Мобилен Телефон Случај Луксузни Искра Кристално Навртувани Кристал Кристално Блинг Дијамант Светкаво Амортизирање Хибриден Бранител Солиден Тенок Сјај Случај Високо Влијание Заштитен Капак Луксузен Сјај Симпатична Сјај Кристал Блинг Дијаманти Случај Отпорен На Удари Двослоен Анти-Лизгање Метал Браник Рамка Работ Заштитен Капак.


Карактеристики на понудата

Слични понуди