• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зороуфи 01841-во. Династија Мазна Тубуларна Шипка За Скали Поставена Со Украсни Загради Завршна Обработка На Ананас Во Четкан Месинг

Зороуфи 01841-во. Династија Мазна Тубуларна Шипка За Скали Поставена Со Украсни Загради Завршна Обработка На Ананас Во Четкан

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики династиските прачки се со двоен ѕид обезбедувајќи дебел мерач и можат да бидат закривени за да се вклопат чекори со заоблена должина на шипката за нарачка на носот на 1,5" подолго од вкупната ширина на заградите на династијата на теписи, сместувајќи тркачи за теписи и полнење до 3/4" производите со вкупна дебелина оруфи имаат заштитна обвивка од лак за да се спротивстават на оцрнувањекористете само мека сува крпа кога чистењето на производот средствата за чистење или течностите од секаков вид може да го отстранат заштитниот лак потребен е склоп : да потресена завршница : да спецификации големина : 120"заврши : четкан месинг материјал : 100% дијаметар на месинг : 5/8" : 20 години димензии : 2,25" h x 5/8" диа. W x 123.5 " LWeight : 4.7-SKU : ZRFY1554 Карактеристики династијата прачки се двојни ѕидови обезбедување на дебел мерач и може да се закривени за да се вклопат чекори со заоблени носот. Нарачајте должина на прачка на 1,5" подолго од вкупната ширина на тркачот на тепих. Загради за династија сместуваат тркачи на теписи и полнење до 3/4" вкупна дебелина. Производите на зороуфи имаат заштитна обвивка од лак за да се спротивстават на оцрнување. Користете само мека сува крпа кога го чистите производот. Средствата за чистење или течности од секаков вид може да ја отстранат заштитната обвивка од лак. Потребно Е Собрание : Да. Вознемирена Завршница : Да. Спецификации Големина : 120". Заврши : Четкан Месинг. Материјал : 100% Месинг. Дијаметар Прачка : 5/8". : 20 години. Димензии : 2.25" Х х 5/8 " Диа. В х 123.5 " Л Тежина : 4.7. - ШКУ : ЗРФИ1554.


Карактеристики на понудата

Слични понуди