• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Goodhd 3 - во-DAB AM Fm Автомобил Антена Сплитер Радио СИГНАЛ ЗАСИЛУВАЧ Засилувач Засилувач Дел

Goodhd 3 - во-DAB AM Fm Автомобил Антена Сплитер Радио СИГНАЛ ЗАСИЛУВАЧ Засилувач Засилувач Дел

 
DEN 1791.84

Количина на стоки
Достапно

Точка Детали : * 100% Сосема нов и висок квалитет.* Аплицирајте во am/FM car aerial за да примате dab дигитални радио сигнали, овозможувајќи ви да го задржите постоечкиот воздушен и да одговара на DAB резервно радио без потреба од дополнителен DAB aerial.* Брзо и лесно за фиксирање на резервен Стерео, пари и заштеда на време.* Потребен е само еден воздушен материјал за монтирање преку шофершајбната, нема потреба од друг.Спецификации : *Состојба : 100% Сосема Нов * Опсег На Фреквенција : - AM : 582hz~1830hz*FM : 85-112 MHz*DAB : 179-240 MHz*Добивка : 25d B*Бројка На Бучава : End 2*Импенданса : 75 € *Напојување : 10-15 VPackage Содржина : 1pc x Автомобил Aerial Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство.


Карактеристики на понудата

Слични понуди