• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хард Диск Фиока, Лесен Отпорен На Абење Сребрена Црна 2.5 Во Универзална HDD Послужавник Caddy ABS Материјал ЗА RD RD RD450

Хард Диск Фиока, Лесен Отпорен На Абење Сребрена Црна 2.5 Во Универзална HDD Послужавник Caddy ABS Материјал ЗА RD RD RD450

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Хард Диск Фиока, Лесен Отпорен На Абење Сребрена Црна 2.5 во / Универзална HDD Послужавник Caddy Abs Материјал ЗА RD650 RD550 Rd450speciation : Тип На Ставка : Хард Диск Фиока Материјал : Метал, ABSModel : за 03 T8147 Color : Сребрена Црна Големина : 2.5 интерфејс на хард Диск : / Универзалприменливи Модели : ЗА RD650 RD550 rd450 Rd350 td350 пакет листа : 1 x ХАРД Диск ФИОКА 4 X Завртки ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ : hdd ФИОКА CADDY Е ЛЕСЕН и Брз За Употреба, Погоден За Rd650 Rd550 Rd450 Rd350 Td350. 2.5 во / Универзална : фиоката За Хард диск е 2.5 во / универзална, е хард диск за топла размена, инсталирање и употреба. Вклучени Додатоци : hdd послужавник caddy е лесен и пренослив, одговара на 2.5 ВО SFF наместо 3.5 во LFF. 4 завртки се прикачени на секоја лента. Безбедност на податоците : фиоката За Хард диск е постабилна, ја подобрува стабилноста на тврдиот диск и безбедноста на вашите податоци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди