• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизни Лило И Бод Среќна Ханука-Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Кралска Хедер

Дизни Лило И Бод Среќна Ханука-Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Кралска Хедер

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Официјална Стока На Дизни Маици За Бод На Дизни Лило; Кошули Ханука; Кошули За Празнични Маици; Кошули На Дизни Го Слават Овој Лило И Бод за време на ханука! Се упати кон Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се за возбуда со оваа прекрасна маичка, совршена за координација со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Лесен, рингспун претходно намален француски тери. Ребрести манжетни и полите вклучуваат спандекс. Џерси наредени хауба. Координирање на кабелот за цртање со метални громови. Торбичка џеб. Странично зашиени. Сите покрие шевовите изградба. Голи потреби. 55% памук / 45% полиестер. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди