• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мидленд Индустрии ЦГА-100-пп во. Тип А Спојка, Полипроплиен

Мидленд Индустрии ЦГА-100-пп во. Тип А Спојка, Полипроплиен

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево. Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, бронза, нерѓосувачки челик итн. Нашите производи се многу барани поради нивниот врвен квалитет и пристапните цени. Карактеристичностипирајте Полипроплиенска Спојкависококвалитетен материјал кој трае подолгспецификации материјал : Полипроплиенеза : 1 инчи.- ШКУ : Мдлнд11414 Мидленд Индустрии ЦГА-100-ПП 1 инчи. Внесете Спојка, Полипроплиен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди