• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Фустан Дозвола Дозвола Макси Фустани За Жени Обични Женски Квадратни Вратот Ретро Краток Ракав Солидна Боја Лак Појас Замав Фустан Фустан

Женски Фустан Дозвола Дозвола Макси Фустани За Жени Обични Женски Квадратни Вратот Ретро Краток Ракав Солидна Боја Лак Појас

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.Супер симпатична и убава мини фустан со возбуда трим и замав полите, тоа е задолжително фустан во вашата гардероба.Забелешки : Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Дизајниран со расипано слоевито обвиткано деколте и долги ракави со балон. плус големина летни фустани.Содржина на пакетот : Женски Шифон Фустан X 1 Floral Dresswing Dress Mini Dresscute Dressbabydoll Фустан Со Долги Ракави Сарафан Женски Фустани Со Туникаплажа Фустани За Женитеобични Фустани За Жениполка Точка Фустан За Женскипролет Свадба Гостин Фустан За Свадба Женски Фустан СО Долги Ракави ЗА Свадба ГОСТИН П & AQ1 : Дали овој симпатичен фустан е верен на големината?А1 : Да, тоа е точно на големината.Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени.Предлог големина : S(US4-6), M(US8-10), L(US12-14), XL(US16-18), XXL (US18-20)Секси фустан без грб е погоден за секоја пригода во пролет и лето, погоден е и за совпаѓање на набраздениот фустан е шик и елегантен. летни фустани за жени дозвола под 1 10.П6 : како да го исчистите?А6 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Слаткиот шифон фустан ве прави многу елегантни и убави. Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. летни фустани за жени.Течен фустан со долги ракави е погоден за плажа, на отворено, забава, коктел, дневно слободно време, одмор, свадба, клуб, состанок.П5 : дали е иста боја како на сликата?А5 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ.П2 : каков материјал од овој женски фустан за бебиња?А2 : Изработен од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди