• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Летни Фустани Rbaofujie За Женски Женски Моден Боемски Камис Без Ракави V-Врат Цврст Сплит Фустан До Глуждот+Појас женски свечени Фустани Црн Фустан

Летни Фустани Rbaofujie За Женски Женски Моден Боемски Камис Без Ракави V-Врат Цврст Сплит Фустан До Глуждот+Појас женски свечени

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

94 "Должина : 132см/51. ✿Натпревар : летниот фустан со врат е лесен за спарување со сите високи потпетици, обетки, ѓердан и чанти.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Големина : XL : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.76" ✿ Стил : Летни Фустани Rbaofujie За Жени 2023 Женска Мода Боемска Камис Без Ракави V-Врат Цврст Сплит Фустан До Глуждот+Женски Појас формални ФУСТАНИ ЦРН Фустан. ✿Ефект : умерената дебелина обезбедува непроѕирно.Ќе добиете многу комплименти кога ќе го носите овој фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди