• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Dyfzdhu Фустани За Жени Макси Фустан Со Долги Ракави За Жени Асиметричен Полите Копче Надолу V Вратот Обични Фустани Течат Линија Замав Сарафан

Dyfzdhu Фустани За Жени Макси Фустан Со Долги Ракави За Жени Асиметричен Полите Копче Надолу V Вратот Обични Фустани Течат Линија

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно

57" макси фустан со долги ракави за жени асиметричен ПОЛИТЕ КОПЧЕ НАДОЛУ V вратот обични фустани течат сарафан со замав на линијатакарактеристики : Окаси н nе вестидо пара Мујерс перфекто пара усо секојдневен, плаја, ФИЕСТА, БОДА, вакациони, АЛ ЛИБРЕ, усо диарио.Материјал Полиестер, изработен од висококвалитетни материјали, мек и удобен за носење.57" Фустани За Жени.65"Length : 131cm/51.57" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 111СМ/43.83"Sleeve : 51cm/20.87"Length : 130cm/51.18"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 101cm/39.70"Sleeve : 55cm/21.87" должина : 130см/51.47" Должина : 130см/51.73"Sleeve : 54cm/21.26" должина : 131см/51.18"M6103696cm/37.57"XXL121642111cm/43.65" должина : 131см/51.83" Ракав : 51см/20.70" ракав : 55см/21.18"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 96cm/37.26"Length : 131cm/51.76" ракав : 53см/20.18" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 106см/41. Уживајте во вашиот шопинг!фустани со ремени за шпагети секси блузи без ракави за жени секси фустан без прерамки за жени летен летен фустан фустани со ремени за тинејџерски шпагети фустани со кратки блузи без ракави за жени работа фустан без прерамки летен летен фустан тинејџерски девојки фустани со ремени за шпагети фустани за мали деца бели блузи без ракави за жени фустан без прерамки тен летен фустан тесни фустани со ремени за шпагети трендовски фустан без прерамки летен фустан женски фустани без прерамки свечености за жени свадбени миди фустани за жени фустани со боди за жени коктел фустани за жени венчаници африкански фустани за жени фустани со кошули за жени тексас фустани за жени ситни макси фустани за жени женски фустани секојдневни летни есенски есенски пролетни зимски пол : женски повод : дневен,секојдневен тип на шема : цврст стил : секојдневен : одговара на големината на дебелината : стандардно како да се мие : рачно перење ладно,закачување или сушење во линија сезона : цела сезонашто добивате : 1 х жени Dress Size USUKEUBust Sleeve Length S483491cm/35. Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеат лесно кога се мијат, одржувајќи ги овие за жени во одлична состојба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди