• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ниуер Жени Солидна Краток Ракав Пуловер Блузи Шупливи Рамо Патент V Вратот Маица Дами Слободно Време Плажа Клуб Блузи

Ниуер Жени Солидна Краток Ракав Пуловер Блузи Шупливи Рамо Патент V Вратот Маица Дами Слободно Време Плажа Клуб Блузи

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Обични Врвови Маица Кратки Ракави Пуловер Блузи. Тип На Шема : Еднобојна, Патент, Шупливо Рамо. Боја : Црна, Сива, Бела, Црвена, Розова, Кралска Сина (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 60% Памук, 35% Полиестер, 5% Спендекс. Должина : Должина На Колковите. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Женска Цврста Маица Со Кратки Ракави Со Врат, Лабав Пуловер,Шупливи Врвови На Рамената Со Патент,Блузи За Клубови За Слободно Време За Дами, Блузи Со Кратки Ракави За Жени. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилски и мода ве прават попривлечни. Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. Овие женски и женски маици не се само едноставни и исто така совршен завршен допир за секој спортски или секојдневен изглед.


Карактеристики на понудата

Слични понуди