• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Tarmeek Божиќ Чистење Блузи За Жени Дами Плус Големина Дише Растеглив V-Вратот Краток Ракав Божиќ Печатени Блуза Повик Работна Медицинска Сестра Униформа Тренингот Бл

Tarmeek Божиќ Чистење Блузи За Жени Дами Плус Големина Дише Растеглив V-Вратот Краток Ракав Божиќ Печатени Блуза Повик Работна

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Ова е заедно со симпатичен V-врат за да се создаде еден од најласкавите печатени врвови наоколу.95"xl x-големи 10 14 40 114cm/44.17"m Медиум 6 10 36 102cm/40. ?ДИЗАЈНИРАН СО ГРИЖА ќе ви се допадне врвното шиење на отпечатоците за жените кои ги издржуваат вашите зафатени смени и висококвалитетниот материјал што не гледа низ материјалот што обезбедува целосна скромност додека се грижите за вашите пациенти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди