• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка Кошула Хавајски Ревер Вратот Плажа Секојдневен Копче Надолу Врвови Блузи Ленти Печатени Летни Џебови Кардиган Врвови

Машка Кошула Хавајски Ревер Вратот Плажа Секојдневен Копче Надолу Врвови Блузи Ленти Печатени Летни Џебови Кардиган Врвови

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39" ракав : 42cm/16.54 "Рамо : 55cm/21.65 " Должина : 77cm/30.31" МАТЕРИЈАЛ : 60% Памук, 40% Лен, Удобна и дише ткаенина, издржлив и мек материјал,разноврсен и секојдневен, доволно за вашето секојдневно носење и прави да се чувствувате поудобно. Дизајн : ние сме достапни во различни големини, давајќи им на жените повеќе опции за да одговараат на повеќето типови на тело. Едноставниот и елегантен дизајн обезбедува одлично вклопување и голема удобност, а елегантниот изглед ви овозможува да го покажете вашиот стил и да се издвоите од толпата. кошула останува за мажи кошули за мажи хавајски кошули слатки дуксери бела ленена кошула машки кошули дуксери за мажи лабаво вклопување црнatов капут мажи преголеми маици за мажи вградена кошула со долги ракави мажи кошули со долги ракави за мажи кошули со долги ракави црни маици за мажи маици со долги ракави машки пролетни врвови 2023 зелено копче надолу кошула мажи екипажот вратот дуксери мажи мажи летни палта. преголем дуксер за мажи слатки кошули маици за мажи кошула y2k резервоар топ машки тренинг кошули машки фустан кошули џебни маици со долги ракави за мажи родео кошули за мажи y2k резервоар врвни лежерни кошули за мажи y2k кошули бела блуза зелени резервоари за мажи црна маица маица црна кошула машки копчиња кошули краток ракав. Повод : Секојдневен и релаксирачки стил е погоден за многу прилики, можете да го носите на состаноци, собирање пријатели,вечера, излегување, дружење, џогирање, спорт, работа, викенди итн. Оваа ставка може да се користи и како подарок за вашиот љубовник, семејните пријатели, се разбира, не заборавајте да си ја подарите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди