• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Хеџинг Печатење Круг Вратот Лабава Повик Долги Ракави Врвот Вино М

Машки Хеџинг Печатење Круг Вратот Лабава Повик Долги Ракави Врвот Вино М

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Машки хеџинг печатење кружен врат лабави секојдневни долги ракави за да ја проверите Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед 3.Уникатниот дизајн ве прави поубави 4.Топлата ткаенина ве спречува да се плашите од студ во зима5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : : Пролет/Aut/Зимски Пол : Човек Прилика : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Тркалезна ѓердан : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Blouse Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm100cm/39.37"43cm/16.93"66cm/25.98"68cm/26.77"L106cm/41.73"46cm/18.11"67cm/26.38"71cm/27.95"XL112cm/44.09"48cm/18.90"68cm/26.77"74cm/29.13"XXL120cm/47.24"51cm/20.08"69cm/27.17"74cm/29.13"Size : MBust : 100cm/39.37"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 68cm/26.77"Size : LBust : 106cm/41.73"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 74cm/29.13"Големина табела : Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 66см/25.98" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 67см/26.38" Должина : 71см/27.95"Големина : Xl биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" редовно одговара за помалку Структурирана опуштена силуета. Повод : Значителен за секојдневно носење; Спорт; Забава; домашно носење или рекреативни активности. удобно и мода. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди