• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лесни Чорапи За Бебиња Чевли Лесна Мрежа За Дишење Први Пешаци Чевли Девојчиња Момчиња Платнени Чевли Широки Чевли За Мали Деца

Лесни Чорапи За Бебиња Чевли Лесна Мрежа За Дишење Први Пешаци Чевли Девојчиња Момчиња Платнени Чевли Широки Чевли За Мали Деца

 
DEN 172.64

Количина на стоки
Достапно

Доенчиња Момчиња Девојчиња Животински Цртани Чорапи Чевли Мало Руно Загрејте Ги Подните Чорапи Нелизгачки Чевли За Девојчиња Големина 4 содржина на пакетот : 1 Пар Чевли. Пол : Момчиња, Девојчиња. Горниот материјал за чевли : Мешавина од памук. Стил : Секојдневен,Моден. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Чувство На Мека Рака, Без Никаква Штета За Вашето Бебе. Чевли За Девојки Комбо Тениски Чевли Девојки. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња.


Карактеристики на понудата

Слични понуди