• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Девојки Мала Чанта Рамо Чанта Крстот Тело Гласник

Девојки Мала Чанта Рамо Чанта Крстот Тело Гласник

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

вештачка кожа. увезени. 18х21см. Затворање со патент (надворешните патенти се функционални џебови). Вештачка кожа и хардвер со златен тон. 24-инчен прилагодлив ремен за рамо. 1 отворен џеб и 1 внатрешен џеб Со патент Водоотпорен и Издржлив. Удобно. Лесен и Пренослив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди