• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Плетење Коса За Дредови коса пунџа продолжување Екстензии ФРИЗУРА НОВА Црна

Плетење Коса За Дредови коса пунџа продолжување Екстензии ФРИЗУРА НОВА Црна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Опис : бренд вести погодни за плетење на косата, мала тежина, лесни за плетење дредови без голема тежина на вашата глава 10 парчиња коса низа ролна, треба сами да ја одвоите материјал : Полипропиленеза : 18х7см/ 7, 09х2, 76инхтотална Должина : Прибл. 23m Weight : 70g For целосна фризура, можеби ќе ви требаат 3-5 rolls Package Вклучува : Плетење Коса Коса Екстензии. Плетење Дредови. Пресврт На Косата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди