• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стп Кожени Женски Влечки Модни Летни Еднобојни Шупливи Пеперутки Пети Рамни Долни Влечки Нелизгачки Рамни Флип Апостолки Црна Големина8. 5

Стп Кожени Женски Влечки Модни Летни Еднобојни Шупливи Пеперутки Пети Рамни Долни Влечки Нелизгачки Рамни Флип Апостолки Црна

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Папучи, Рамни Чевли, Чевли За Венчавки ,чевли За забави, Нелизгачки,Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување!.2" погоден за одење На Отворено,забава,одмор,забава,работа,свадба и ДРУГИ ПРИЛИКИ,ЦВРСТА И СТИЛСКА боја. Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,59".


Карактеристики на понудата

Слични понуди