• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастик Јоркшир Териер Куче Љубовник Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастик Јоркшир Териер Куче Љубовник Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Идејата за подарок на сопственикот на јорки има лого на куче со сакано од слоганот На Јоркширскиот Териер. Inktastic Јоркшир Териер Куче Љубовник Доенчиња Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Сина И Бела 18 Месеци. Сакан од јоркширски териер подарок за сопственик на куче Ползавец со симпатичен дизајн на кученце. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. домашни миленици раса јорки едно парче новороденче ползавец hws.


Карактеристики на понудата

Слични понуди