• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Издувната Цевка за издувни гасови вокер Се Вклопува изберете: БУИК ВЕК, 1986-ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ЦИЕРА

Издувната Цевка за издувни гасови вокер Се Вклопува изберете: БУИК ВЕК, 1986-ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ЦИЕРА

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Изработена од алуминизиран челик за издржливост, премиум цевката Вокер е произведена со прецизни свиткувачи и прицврстувачи проверени за да се обезбеди прецизно вклопување за брза и лесна инсталација. ПОДОБРО ЗАЕДНО Користете премиум додатоци За Шетачи при инсталирање катализатори И пригушувачи На Вокер за целосна надградба на издувниот систем. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Произведени со прецизни свиоци и рути во стилот НА ОЕ, закачалки и конектори за лесна инсталација (каде што е применливо). ПЕРФОРМАНСИ ВО СТИЛОТ на ОЕ дизајнот Со Директно вклопување е проверен за да се обезбеди прецизно вклопување што функционира како оригинална опрема. СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија и перформанси. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран.


Карактеристики на понудата

Слични понуди