• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Логан-Правоаголна Масичка За Кафе Со Долна Полица И Црна Железна Рамка-Дрво И Црна Завршница

Логан-Правоаголна Масичка За Кафе Со Долна Полица И Црна Железна Рамка-Дрво И Црна Завршница

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Комплетно со правоаголна форма, црна железна рамка и брборења исечени дрвени завршетоци, масичката Логан има едноставен дизајн кој е разноврсен за секој простор. Има дополнителна долна полица за дополнително складирање и изнесува 24" висок. Идеална за преодни простори, оваа маса за конзоли изгледа одлично во дневната соба. Поради процесот на производство, секое парче е уникатно и ниту едно не е точно слично. Оваа масичка е составена од отворен дизајн со брборења исечете дизајн на дрво од сите страни на полиците и горниот дел од масата. Оваа масичка за кафе е завршена насекаде во природен муабет исечете ја завршницата од дрво од манго, со железна рамка и нозе обложена со вооружен метал во прав. Постои една долна полица, и една маса на врвот дизајнирана во оваа масичка за кафе. Оваа масичка за кафе стои 24" во висина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди