• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Приморска Куќа Американско Знаме Мирно Крајбрежно Домашно Сликарство Уметност Со Бела Рамка Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Том Миелко

Ступел Индустрии Приморска Куќа Американско Знаме Мирно Крајбрежно Домашно Сликарство Уметност Со Бела Рамка Печатење Ѕидна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 30 х 1.5 х 24 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Зграда; Куќа; Знаме; На Отворено; Природа; Село; Американско Знаме; Рурално. Дизајн од Том Миелко.


Карактеристики на понудата

Слични понуди