• Најдобра цена
  • Неодамнешно
2-врата Правоаголна Тв Конзола Рустикален Минди

2-врата Правоаголна Тв Конзола Рустикален Минди

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Текстурираните предни врати додаваат длабочина и карактер на оваа конзола за дрвени медиуми. Преоден дизајн кој работи во рустикален, секојдневен и современ декор, конзолата содржи конструкција од дрво од багрем. Богатата рустикална Завршница обезбедува богат, димензионален изглед за дополнување на дневната површина или спалната соба. Хардверот со четкан никел додава совршен допир на полирана привлечност. Отворите за управување со кабелот и обилните полици се идеални за повеќе стерео и гејмерски компоненти да се оддалечат уредно. Линеарна текстурална шема на вратите на кабинетот додава Димензија Комбинација на затворени кабинети и отворени полици нуди разноврсна багрем за складирање, мдф и минди фурнирска конструкција Достапна во две големини За да ги задоволи Вашите потреби Заврши : рустикален минди Макс тв големина : 90"; макс тв тежина : 260 фунти. Тип на склопување : Потребно Е Целосно поставување На Склопување : Да.


Карактеристики на понудата

Слични понуди