• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Божиќни Перници Опфаќа 18 € 18, Црвена Перница Покрива Зимски Рустикален Постелнина Божиќ Фрли Перници, Отворено Декоративни Фарма Куќа Празник Перница Случаи За До

Божиќни Перници Опфаќа 18 € 18, Црвена Перница Покрива Зимски Рустикален Постелнина Божиќ Фрли Перници, Отворено Декоративни

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Божиќните Навлаки за перници со уреден дизајн и изглед се извонредни и дизајнирани за Божиќен декор, што одговара на вашиот внатрешен или надворешен декор. Уникатен дизајн и изработен од издржлив материјал со добра изработка, навлаките За божиќни перници се одличен Незаборавен божиќен подарок за вашите пријатели и најблиски. Божиќ Доаѓа! Божиќните кутии за перници се совршени украси. Тие се погодни за живеење. соба, спална соба, софа, софа, автомобил, забава, балкон, двор, итн. И божиќните перници дополнуваат различни стилови на домашни украси. Божиќните класични навлаки за перници за фрлање вклучуваат различни модели како Што Се Новогодишни Елки, Снегулки, Елени и. Среќен Божиќ за да го направите вашиот дом полн Со божиќна атмосфера со силно Божиќно чувство. Изработен од памучен ленен материјал, кој е издржлив, лесен, малку груба текстура. Големина : Околу 45 х 45см / 17.7 во х 17.7 инчи. ВМЕТНЕТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕН. Моделот само на ЕДНАТА страна, грбот е без никаков дизајн. Постојат 6 типа Божиќни дезени по ваш избор. Можете да ја изберете вашата омилена. Мазен патент, невидлив дизајн не е лесно да предизвика гребнатини на кожата, со перница беспрекорна, убава и прекрасна. Лизгање непречено и овозможува лесно вметнување и отстранување на перници. Погоден за автомобил, дом, софа, спална соба, дневна соба, канцеларија, кафуле, библиотека, продавница за книги, забава, клуб и сл. Добро ќе го украси вашиот простор, во меѓувреме за добриот избор на подароци За Божиќ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди