• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови Со Долги Ракави Модни Секојдневни Дуксери Со Качулки Со Цврста Боја

Женски Врвови Со Долги Ракави Модни Секојдневни Дуксери Со Качулки Со Цврста Боја

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

24" Рамо : 44см/17.50" Должина : 67см/26.47" Должина : 72см/28.96" Ракав : 47см/18.35" ракав : 48см/18.54" Ракав : 51см/20.90" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.34" Рамо : 40см/15.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.38" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 100см/39.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре.


Карактеристики на понудата

Слични понуди