• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка Антигва Црвена Рио Гранде Долина Вајперс Победа Со Целосен Патент Дуксер

Машка Антигва Црвена Рио Гранде Долина Вајперс Победа Со Целосен Патент Дуксер

 
DEN 319.36

Количина на стоки
Достапно

Оваа Победа На Вајперс Во Долината Рио Гранде Целосниот Дуксер Со Патент ќе го одржи вашиот тимски дух кога температурата ќе почне да опаѓа. Овој дуксер Од Антигва има пространа хауба со врвки и два предни џебови, што ви дава можност да ги држите главата и рацете подалеку од студот. Со графика на Вајпери од Долината Рио Гранде, овој дуксер е крајниот додаток на вашата гардероба за денот на играта. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Со качулка. Полн Патент. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Топлина запечатени трансфер графика. Два предни џебови. Руно поставата. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Бренд : Антигва. Увезени. Раглан ракави. Ребро-плетени манжетни и полите. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури.


Карактеристики на понудата

Слични понуди