• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пунтоко Клиренс Усб Паметно Полнење Вратот И Рамото Зимска Ладна Заштита И Топло Греење Мажи И Жени Шамија

Пунтоко Клиренс Усб Паметно Полнење Вратот И Рамото Зимска Ладна Заштита И Топло Греење Мажи И Жени Шамија

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

УСБ Паметно Полнење Вратот И Рамото Зимска Заштита Од Студ И Топло Греење Мажи и Жени опис На Производот на Шалот : Топла И удобна шамија што може да се загрее за да спречи студ Од вратот Вграден далечен инфрацрвен графен греен лист, греење на далеку инфрацрвен греен лист Далеку инфрацрвените зраци продираат во кожата и го загреваат Вратот прекинувач За Контрола На температурата Со Три брзини за прилагодување на контролата на температурата по желба, еден клуч за вклучување, имајте топла среќа во секое време, насекаде црвена висока температура 60 € Сина Средна Температура 55 € Зелена Ниска Температура 45 € Интелигентниот Прекинувач За Греење Со Постојана Температура Во Комбинација со сондата За Сензор за температура може да ја открие температурата на грејниот филм и прецизно да ја контролира топлината без да биде жежок безбеден напон загрејте го вратот име : грејна шамија номинална моќност : 4w номинален напон : 5v големина : шамија големина : 80x10cm тежина : околу : 142g карактеристики : боја што може да се пере : розова,црвена,жолта,сина,сива,портокалова ПРОИЗВОДОТ СОДРЖИ : 1 X Шамија За Греење (Без Електрична Банка) Дозвола За Женска Шамија,дозвола За Женски Чорапи,дозвола за женски Ракавици,специјални понуди,враќање назад. Дозвола за женска облека со плус големина. Значи, машките и женските ракавици од волна се многу дебели, удобни и ветроупорни за активности на отворено. Тие се погодни и за мажи и за жени. Тоа ќе биде добар подарок за пријател, семејство и себе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди