• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шопкинс Подобро Заедно Комплетен Лист

Шопкинс Подобро Заедно Комплетен Лист

 
DEN 511.84

Количина на стоки
Достапно

Трансформирајте ја спалната соба на секое дете со овој гламурозен и трендовски комплет супер мек микрофибер лист. Овој светла постелнина ќе го насмее секое дете. Секој комплет од 4 парчиња, супер мек микрофибер целосен лист вклучува вграден лист, рамен лист и две стандардни реверзибилни навлаки за перници. Задебелени бои и возбудлив дизајн ќе го подобрат постоечкиот декор на спалната соба на секое дете или дете. Вграден лист мери 54 " х 75", рамен лист мери 81 "х 96" со две стандардни навлаки за перници 20" х 30". 100 проценти полиестер. Лесна нега, ладно миење во машина,суво ниско. Вклучува (1) Рамен Сет На Листови, (1) Вграден Сет На Листови, (2) Мерки За Навлаки За Перници : Вграден лист 54" х 75", рамен лист 81" х 96", (2) стандардни куќишта за перници 20" х 30" Стандардна навлака за перници се одликува со уникатни предни и обратни дизајни кои ги Координираат постелнината и додатоците достапни (продадени одделно) Лесна нега, Полиестерски Продавници Што се перат во машина постелнина Супер Мека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди