• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Правоаголник Кабинетот Рачка Шкаф Копче Фиока Повлекува Рачка Морски Стил Заптивка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел Декор

Правоаголник Кабинетот Рачка Шкаф Копче Фиока Повлекува Рачка Морски Стил Заптивка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел Декор

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Кристално стакло фиока рачка за мебел копче-рачка спецификации : Печатени дел 9.2х2, 9х0, 5 см/3, 6х1, 2х0, 2 инчи, база 7, 3х1, 5х0, 8 см/2.9х0, 5х0, 3 инчи, долга завртка 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи, кратка завртка 0,8 ° 2,8 см/0,31 € 1,1 Во-Дизајн : едноставен и дарежлив, модерен стил, лесен за инсталирање и Чистење-уникатен : квадратен дизајн со заоблени агли, мазен и многу безбеден, флуоресцентниот прав се додава на материјалот и делот за печатење, така што рачката ќе свети силно во мракот.- Бесплатно прилагодување : Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да ме контактирате за да ја прилагодите за вас-Пакетот содржи : 4 нови копчиња за мебел, 4 долги завртки од нерѓосувачки челик, 4 кратки завртки од нерѓосувачки челик, Материјали за копчиња : висококвалитетна смола + стаклена површина, завртки од нерѓосувачки челик. ●Големина На Рачката на фиоката : Печатен дел 9. 2х2, 9х0, 5 см/3, 6х1, 2х0, 2 инчи, основа 7, 3х1, 5х0, 8 см/2. 9х0, 5х0, 3 инчи; завртка : 0,8°2,8 см/0,31€1,1 во, 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи, ве Молиме обезбедете ја дебелината на фиоката пред да нарачате. ●Метод За Инсталација на копчето : секоја рачка е опремена со завртки, Пронајдете ја положбата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на конецот на таблата до копчето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди