• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сафир Дома Деца Девојки Прозорец Завеса Панели 84 Должина, Кекс Проверено Печатење Розова Повеќебојна Прозорец Завеса За Девојчиња, Деца Девојки Спална Соба Dcor, Cupcak

Сафир Дома Деца Девојки Прозорец Завеса Панели 84 Должина, Кекс Проверено Печатење Розова Повеќебојна Прозорец Завеса За Девојчиња,

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

Сафир Дома Деца 2 Прозорец Завеса Панели 84" Должина, Cupcake Проверени Печати Розова Повеќебоен Прозорец Завеса За Девојки, Деца Девојки Спална Соба Dcor, Cupcake Завеса Сафир Дома Заврши вашите деца/ деца/ тинејџери спална соба декорација со оваа забава и светла прозорец завеса во собата. Овој сет вклучува 2 Панели За Џебни Завеси, секој со димензии 40" х 84 "вкупна ширина 80". Материјал : 100% Полиестер, Машинско перење . Упатство за Нега на ткаенина : %100 Полиестерска Ткаенина, Лесна нега, Машинско Перење, Ладна Вода, Нежен Циклус, Не Пеглајте, Не Избелувајте . Производител : Сафир Дома . Марка : Сафир Дома . Достапни се уште Многу Бои и Дизајни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди