• Најдобра цена
  • Неодамнешно
нулум Вин Плетенка Внатрешен Надворешен Тепих, 5 '8', Аква

нулум Вин Плетенка Внатрешен Надворешен Тепих, 5 '8', Аква

 
DEN 784.00

Количина на стоки
Достапно

Без разлика дали барате да го подигнете вашиот двор или вашата дневна соба, овој секојдневен тепих со плетенка ќе биде последното парче што ви недостасува просторот. Направен од издржливи синтетички влакна, овој килим е изграден да трае и додава допир на луксуз каде и да е поставен додека беспрекорно се спарува со кој било декор од крајбрежен до модерен. Создадете своја оаза со нашите килими погодни за миленичиња и лесни за нега на површина. нулум Вин Плетенка Внатрешен/Надворешен Тепих. Машина Направена. Произведено Во Индија. Материјал : 100% Полипропилен. Поставување : Внатрешно/Надворешно. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Двор / Отворено, Ходник, Канцеларија, Кујна, Влез. Вклучува ниеден.


Карактеристики на понудата

Слични понуди