• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Деца Бебе Денот На Вљубените Дете Девојки Момчиња Писмо Срце Печатени Прекрасна Краток Ракав Повик Комбинезон Ромпер Бебе Облека

Деца Бебе Денот На Вљубените Дете Девојки Момчиња Писмо Срце Печатени Прекрасна Краток Ракав Повик Комбинезон Ромпер Бебе Облека

 
DEN 187.68

Количина на стоки
Достапно

Големина : 3м Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 42см/16,54" Должина : 38см/14,96" Големина : 6М Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 44см/17,32" Должина : 40см/15,75" Големина : 9М Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 46см/18,11" Должина : 42см/16,54" Големина : 12м Препорачана возраст : 9-12 месеци БИСТА : 48см/18.90" должина : 44см/17.32" големина : 18м препорачана возраст : 12-18 МЕСЕЦИ биста : 50см/19.69" должина : 47см/18.50" големина : 24м препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 52см/20.47" должина : 49см/19.29" деца МАЛО БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА Момчиња пролет лето облека карактеристики : материјали донесе подобро ИСКУСТВО СО НОСЕЊЕ.Мека дише и флексибилна.И рачното перење и машинското перење се во ред.Погоден за секоја пригода. Убаво е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн.Отпечатоци од модни Цвеќиња, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти.Пол : Унисекспатерн тип : Повод За Печатење - - - облека За новороденче бебе девојче, за секојдневна, дневна облека, парк, игротека, облека за бебиња што доаѓаат дома, фотосесија, активности на отворено, подароци за туширање за бебиња, училиште, роденденска забава, празник, патување, семејни собири, Божиќ, Нова година и други прилики. Бохо бебе девојка облека, вашето слатко срце ќе добие многу комплименти насекаде!. Симпатична бебе каубојка облека, направи вашето мало девојче изгледа повеќе симпатична и модерен. Дизајниран да ја одржува вашата девојка удобна цел ден. Прави одличен подарок за туширање за бебиња!. Бебе Девојка Облека Новороденче Лето Облека Во Собата. Подароци за бебиња за вашата Внука,внук,син,ќерка,внука и внук;нашиот бебешки ромпер е костум за туш За Бебиња,Игротека,роденденска прослава, Забава,Празник,Секојдневен дневен весник,фотографија,Подароци За Спортски Божиќни девојчиња.


Карактеристики на понудата

Слични понуди