• Најдобра цена
  • Неодамнешно
иопко Женски Блузи Излегување Блузи За Женски Летни Маици Ракави Врвот Повеќе Бои За Избор Врвот Е Л

иопко Женски Блузи Излегување Блузи За Женски Летни Маици Ракави Врвот Повеќе Бои За Избор Врвот Е Л

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

●Прилика : Совршен За секојдневен секојдневен живот, шопинг, улична облека, работа, канцеларија,училиште, одмор, одмор, ноќно излегување,отворено итн. Големина : L Биста : 104cm/40., погоден заumn, зима и пролет. Функција : се одликува со мека нејасна ткаенина, затворање на предното копче и чувство на средна тежина за одржување на топло цел ден.Изберете од асортиман од 3 бои предмети.52 "Рамо : 43.


Карактеристики на понудата

Слични понуди