• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јуниор Е Малата Сирена Classicел Класичен Дуксер Сина Хедер Голема

Јуниор Е Малата Сирена Classicел Класичен Дуксер Сина Хедер Голема

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Следниот пат кога ќе се спуштите под морето со friendsел и нејзините пријатели, задолжително облечете се најдобро Во официјално лиценциран Дуксер На Дизни Малата Сирена Classicел Класик Јуниорс! Овој раглан ги прикажува Arел и нејзината најдобра пријателка, Флаундер, под морето со мали риби околу нив и освежувачко ретро зајдисонце што ја краси позадината. Сите ваши омилени ликови се тука за да ви помогнат да додадете некоја магија на вашиот ден со забава малата сирена дизајн! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен графички дизајн на јуниори раглан од Малата сирена. Намачкајте ги вашите работи со овој стилски дуксер на нови јуниори кој е совршен за секоја пригода! Со logел и Флаундер во симпатичен потресен принт и класичното лого на филмот под нив. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди