• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатни Индустрии Доцниот Пол Открива 16 Мулти - Бои Балони, Брои

Уникатни Индустрии Доцниот Пол Открива 16 Мулти - Бои Балони, Брои

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Уникатни Индустрии Чувајте ги вашите гости погодување со Овие Латекс Пол Откриваат Балони. Ова пакување од 8 балони од латекс вклучува 4 од секоја боја : светло розова и светло сина. Лесно е да ги прицврстите овие балони со квалитет на хелиум на маси, столови, клупи, врати, банисти, па дури и поштенско сандаче за да им сигнализирате на гостите каде што е забавата. Или можете да ги комбинирате со виткање лента за една прекрасна маса центар или балон букет во вашиот пол открие партија. Координирајте ги овие балони со друг пол откријте украси за забави и материјали за туширање за бебиња за да го завршите вашиот настан. Уникатни Индустрии Родот Открие Бебе Туш Балони : 8 Латекс Пол Открие Партија Балони . Балоните се со димензии 12" кога се целосно надуени (бродот е ненаден) . Врзете на маси и столови или создадете голем букет со балон . Одлично за родот откриваат бебе туш . Спакуваните балони може да варираат во боја или сенка отколку надуените балони . Продавница за повеќе родови откриваат партиски материјали.


Карактеристики на понудата

Слични понуди