• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Дуксери Женски Летни Врвови На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Графичка Обична Блуза Есенска Облека За Жени

Женски Дуксери Женски Летни Врвови На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Графичка Обична Блуза Есенска Облека За Жени

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 140см/55. Сезона : Aut,Зимски Пол : Женска Прилика : Дневно,Секојдневен Стил : Секојдневно,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови Женски Дуксери Женски Летни Врвови На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Графичка Редовна Облека За Паѓање На Блуза За Жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди